2019 Turnuva

Katılımcı Listesi & Ekipler

Program

Aşağıdaki program muhtemel hava şartlarına göre değişiklik gösterebilecek şekilde hazırlanmıştır. Toplam turnuva günü 4 gün olup, 2 gün doğru hava koşullarında balık avlanabilme esasına göre öngörülmüştür. Organizasyon komitesi, aşağıda detayları görülen programda esnek davranma hakkına sahiptir. Kesinleşmiş program, turnuvadan 1 hafta önce, turnuva web sitesinde yayınlanacak ve aynı zamanda mail ile tüm katılımcılar ve sponsorlara bildirilecektir.

TURNUVA PROGRAMI

26 Eylül Perşembe

  • 09.00-17.00 Tekne ve ekiplerin Marina’ya yerleşmesi
  • 11.00-20.00 Expo Dükkanlarının Açılışı

27 Eylül Cuma

  • 09.00-15.00 Tekne ve ekiplerin girişi Marina’ya yerleşmesi
  • 10.00-17.00 Yarışma kayıtları
  • 17.00-19.00 Yarışma kurallarının ve yarışma alanının tanıtılacağı ‘Skippers Meeting’

28 Eylül Cumartesi

  • 05.45-07.15 Kuru Kahveci Mehmet Efendi ve Ege Börek ile Rastgelsin Kahvaltısı
  • 07.30 Teknelerin startı
  • 15.30 Oltaların sudan çıkarılması
  • 17.00 Balıkların tartıya son teslim saati
  • 18.00 Hakem kararlarının açıklanması
  • 18.00-20.00 Happy Hour ; Fırat Akarsel Canlı Performansı Otuzbeşlik Evsahipliğinde, Alavya Otel Şefi Hüseyin Pancar lezzetleri ile
  • 18.00-19.30 Cenk&Derya Canlı Performans
  • 19.30-21.00 DJ Salça

29 Eylül Pazar

  • 05.45-07.15 Kuru Kahveci Mehmet Efendi ve Ege Börek ile Rastgelsin Kahvaltısı
  • 07.00 Teknelerin startı
  • 15.30 Oltaların sudan çıkarılması
  • 17.00 Balıkların tartıya son teslim saati
  • 19.00 Hakem kararlarının açıklanması
  • 19.00 Otuzbeşlik ev sahipliğinde Alavya Otel Şefi Hüseyin Pancar lezzetleri ile Gala Yemeği
  • 18.00-20.30 Cenk&Derya ile Canlı Performans
  • 20.30 Ödül Töreni
  • 21.30 DJ Salça

TURNUVA ETKİNLİKLERİ

26 Eylül Perşembe

  • 11.00-20.00 Expo Dükkanları Açılışı

28 Eylül Cumartesi

  • 11.00-17.00 Murat Bildirici ile Ahşap Balık Boyama Atölyesi
  • 11.00-17.00 TED İzmir Koleji “ Deniz ve Sahil Atıkları Çocuklarımızın Elinde Sanata
    Dönüşüyor” Farkındalık Projesi ile Sürpriz Balık Tasarımı “
  • 12.00-17.00 Gözde Eceoğlu Çocuk Resim Atölyesi
  • 18.00-20.00 Happy Hour ; Fırat Akarsel Canlı Performansı Otuzbeşlik Evsahipliğinde, Alavya Otel Şefi Hüseyin Pancar lezzetleri ile

29 Eylül Pazar

  • 11.00-17.00 Murat Bildirici ile Ahşap Balık Boyama Atölyesi
  • 11.00-17.00 TED İzmir Koleji “ Deniz ve Sahil Atıkları Çocuklarımızın Elinde Sanata
    Dönüşüyor” Farkındalık Projesi ile Sürpriz Balık Tasarımı “
  • 12.00-17.00 Gözde Eceoğlu Çocuk Resim Atölyesi
  • 14.30-16.00 Mini Balıkçılar Turnuvası
  • 19.00 Otuzbeşlik ev sahipliğinde Alavya Otel Şefi Hüseyin Pancar lezzetleri ile Gala Yemeği
  • 18.00-20.30 Cenk&Derya ile Canlı Performans
  • 20.30 Ödül Töreni
  • 21.00 DJ Salça


AYRICA

  • Alavya Mutfağı
  • Kuru Kahveci Mehmet Efendi
  • Pernigotti tüm gün alanda bizlerle olacaklar…

Turnuva Kayıt

Alaçatı Big Fish ‘e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Kayıt tamamlamanıza yardımcı olabilecek bilgiler aşağıdadır. Sizi aramızda görmekten mutluluk duyacağımzı bilmenizi isteriz.


KayıtÜcreti :

3.250.-tl + %18 kdv

Son kayıttarihi

15.Ağustos.2019
*15.Ağustos tarihinden sonra yapılan geç kayıtlar için kayıt ücreti 4.000-tl + kdv'dir.

Kayıtücretikapsamı

11 Eylül - 16 Eylül tarihlerinde Port Alaçatı Marina'da tekne konaklaması, 4 yarışmacı hakkı, 4 ödül gecesi yemeği
*Ek yarışmacı ücreti 800.-tl+ kdv olup, kabulu tekne boyutuna bağlıdır.

Ödeme

Ertuğrul İçingir
Garanti Bankası Çeşme Şubesi-490
Hesap No : 490 - 6696739
Iban : TR95 0006 2000 4900 0006 6967 39
( ****Dekontta mutlaka tekne adı belirtiniz**** )

İptalŞartı

15 Ağustos tarihine kadar yapılan iptallerde, kayıt ücretinin %50'si, 1.Eylül' e kadar yapılan iptallerde kayıt ücretinin %25 iade edilir. 1.Eylül'den sonra yapılan iptallerde iade yapılamaz.

GerekliBilgiler

Tonilato belgesi
Denize elverişlilik belgesi
Kaptan ehliyeti
Sigorta (Teknelerin sigorta poliçesi olmak zorundadır. “IYC-Institute Yacht Clause” veya benzeri gibi madde içerip, doğrudan ve/veya dolaylı üçüncü şahıs zararlarını da kapsamalıdır)

Önemli Not

Önemli Not Turnuva 80 tekne ile sınırlı olduğundan, kayıtların konfirme edilmesi kayıt ücretinin ödenmesinden ve gerekli evrakın organizasyona ulaştırılmasından sonra yapılacaktır.

Organizasyon öncesi ve sırasında bilgi akışını düzgün şekilde sağlayabilmek ve turnuva günü kayıt işlemleri sırasında sizleri bekletmemek için, zorunlu olan tüm alanlar doldurulmadan kayıt işlemi tamamlanamamaktadır.

*Kayıt tamamlayabilmek için en az 2 katılımcının bilgileri tam olarak girilmelidir. *Diğer katılımcıların bilgilerinin komiteye 1.Eylül’e kadar ulaştırılması tekne sorumluluğundadır. Bu bilgiler doğrultusunda yaka kartları ve kayıt işlemleri yapılabilmektedir.


Ödüller & Sonuçlar

COLUMBIA PFG ALAÇATI BIG FISH 2019 SONUÇLAR VE ÖDÜLLER



En Büyük Balık 1 – Akış
Biggest Catch 1 - Drifting


Shamu – 104kg Bluefin

Sinan Kuran –Talya ve Kayra Kuran
Bora Özer

Alptuğ Önal

Murat Güsat

Halit Aslandağ



Ant Yapı Özel Hediyesi


Shimano Tiagra 80W + Shimano Tiagra 80lbs Misina



2000.-tl



En Büyük Balık 2 - Akış

Biggest Catch 2 - Drifting

Shamu – 98,400kg Bluefin

Sinan Kuran –Talya ve Kayra Kuran
Bora Özer

Alptuğ Önal

Murat Güsat

Halit Aslandağ



Furuno 1000:-Usd İndirim Çeki



2000.-tl


En Büyük Balık 3 – Akış

Biggest Catch 3 – Drifting

Çikotya – 87.750kg Bluefin

Yalçın Kulaklıoğlu

Uğur Ateş Koç

Vahap Kavlak

Mehmet Öztoprak



Furuno 1000:-Usd İndirim Çeki




1000.-tl



En Fazla Yakala Bırak – Akış

Overal Catch & Release - Drifting

Tornado – 2 adet 150cm Bluefin

Mahmut Özgener

Can Özgener

Cem Özgener

Ethen Çolak

Özdemir Kuran

İsmail Cider

Burhan Can

Recep Can



Columbia PFG 3000.tl Ödül Çeki


Shimano Tiagra Hyper 80lbs Kamış


Furuno 1000:-Usd İndirim Çeki





2000.-tl




En Büyük Yakala Bırak – Akış

Overal Catch & Release - Drifting


Odin – 170cm Bluefin

Halil Başpınar

Deniz Kılıçaslan

Bora Kulnar

Macid Akad


Furuno 1000:-Usd İndirim Çeki



Columbia PFG 3000.tl Ödül Çeki






2000.-tl



Jüri Özel Ödülü


Friendship

Kobra


Columbia PFG ürün Hediyesi

Columbia PFG ürün Hediyesi



Çocuk Ödülü


Ceren Yağımlı


Columbia PFG ürün Hediyesi


28.09.2019 CUMARTESİ
NO TEKNE BALIK DURUM
1 Selina 2 Kılıç - 80 cm Yakala Bırak
2 Shamu Bluefin - 192 cm - 98,5 kg Alındı
29.09.2019 PAZAR
NO TEKNE BALIK DURUM
1 Tornado Bluefin - 150 cm Yakala Bırak
2 Black Lion Bluefin - 125 cm Yakala Bırak
3 Kozlu Bluefin - 130 cm Yakala Bırak
4 Strike Bluefin - 125 cm Yakala Bırak
5 Strike Bluefin - 156 cm Yakala Bırak
6 Tornado Bluefin - 150 cm Yakala Bırak
7 Rem Bluefin - 100 cm Yakala Bırak
8 Fes Fish 2 Bluefin - 160 cm - 64,5 kg Alındı
9 Shamu Bluefin - 194 cm - 104 kg Alındı
10 Selina 2 Bluefin - 150 cm Yakala Bırak
11 Barbarossa Bluefin - 150 cm Yakala Bırak
12 Force 8 Bluefin - 150 cm Yakala Bırak
13 Çikotya Bluefin - 175 cm - 87,75 kg Alındı
14 Odin Bluefin - 170 cm Yakala Bırak
15 Selina 2 Bluefin - 125 cm Yakala Bırak
16 Heaven Express Bluefin - 115 cm Yakala Bırak

Kurallar

Sponsorlarımız


#






Fotoğraflar

Video

Turnuvalar