Hakkımızda


9 sene önce fikir sahibi olarak başlattığımız, “Alaçatı Fishing” 2016 yılından buyana " Alaçatı Big Fish " çatısı altında devam etmektedir.

Alaçatı Big Fish 2017 yılında 14-17.Eylül tarihinde Columbia PFG Ana Sponsorluğunda ve Port Alaçatı Marina ev sahipliğinde, Türkiye’nin farklı bölgelerinden gelen en iyi sportif balıkçılıkçıların katılımı ile gerçekleşti.

Türkiye’de yapılan turnuvalar arasında “ Yakala-Bırak-Yaşat” uygulamasını teşvik eden tek turnuva olarak , bu sene de yaklaşık 1 ton ağırlığında balık hem sulara geri gönderildi,hem de yakalayıp bırakan ekiplere ödüller getirdi…

Bu sene de yine aynı uygulama ile farkındalık yaratmak, balıkçılık sporunu daha geniş kitlelere duyurmak en büyük hedeflerimizden biri olacak.

Katılımcı ve izleyici sayısı nedeni ile Avrupa’nın en önemli turnuvaları arasında yer alan turnuvamız, İlknur ve Ertuğrul İçingir önderliğinde, tecrübeli bir ekip ile gerçekleşecek. Turnuva heyecanının yanı sıra konserler, sponsor etkinlikleri, atölyeler, çocuklar için mini turnuva ve Fishing Expo planlanmış etkinliklerimiz arasındadır.

Türkiye’nin önde gelen işadamları ve ünlü isimlerinin yanısıra, Yunanistan ve İtalya‘dan da katılımcılarımız ve misafirlerimiz olacak.

Organizasyonumuzda bizimle bu heyecanı paylaşmanız dileklerimizle…

Alaçatı Big Fish Ekibi