2018 Turnuva

Katılımcı Listesi & Ekipler

Program

Aşağıdaki program muhtemel hava şartlarına göre değişiklik gösterebilecek şekilde hazırlanmıştır. Toplam turnuva günü 4 gün olup, 2 gün doğru hava koşullarında balık avlanabilme esasına göre öngörülmüştür. Organizasyon komitesi, aşağıda detayları görülen programda esnek davranma hakkına sahiptir. Kesinleşmiş program, turnuvadan 1 hafta önce, turnuva web sitesinde yayınlanacak ve aynı zamanda mail ile tüm katılımcılar ve sponsorlara bildirilecektir.

TURNUVA PROGRAMI

13 Eylül Perembe

  • 09.00-17.00 Tekne ve ekiplerin Marina’ya yerleşmesi
  • 11.00-20.00 Expo Dükkanlarının Açılışı

14 Eylül Cuma

  • 09.00-15.00 Tekne ve ekiplerin girişi Marina’ya yerleşmesi
  • 10.00-17.00 Yarıma kayıtları
  • 17.00-19.00 Yarıma kurallarının ve yarışma alanının tanıtılacağı ‘Skippers Meeting’

15 Eylül Cumartesi

  • 05.45-07.15 “Alsancak Dostlar Fırını” ve “Kuru Kahveci Mehmet Efendi” ile
    Rastgelsin Kahvaltısı
  • 07.00 Teknelerin startı
  • 15.30 Oltaların sudan çıkarılması
  • 17.00 Balıkların tartıya son teslim saati
  • 18.00 Hakem kararlarının açıklanması
  • 18.00-20.00 Columbia PFG ev sahipliğinde Alavya Otel Şefi Hüseyin Pancar
    lezzetleri eşliğinde "Yavuz Darıdere Jazz Band" ile Happy Hour

16 Eylül Pazar

  • 05.45-07.15 “Alsancak Dostlar Fırını” ve “Kuru Kahveci Mehmet Efendi” ile
    Rastgelsin Kahvaltısı
  • 07.00 Teknelerin startı
  • 15.30 Oltaların sudan çıkarılması
  • 17.00 Balıkların tartıya son teslim saati
  • 18.00-20.00 Dj Performansı
  • 19.00 Hakem kararlarının açıklanması
  • 19.00 Single Fin Yellow’da Alavya Otel Şefi Hüseyin Pancar lezzetleri ile
    Gala Yemeği
  • 19.00-20.30 Cenk&Derya ile Canlı Müzik
  • 20.30 Ödül Töreni
  • 22.00 Single Fin Yellow’da “ Danna Leese “ ve DJ Serhan Sabanlar ile
    Kapanış Partisi

TURNUVA ETKİNLİKLERİ

13 Eylül Perşembe

  • 11.00-20.00 Expo Dükkanları Açılışı

15 Eylül Cumartesi

  • 11.00-17.00 Murat Bildirici ile Ahşap Balık Boyama Atölyesi
  • 11.00-17.00 TED İzmir Koleji “Deniz ve Sahil Atıkları Çocuklarımızın Ellerinde
    Sanata Dönüşüyor”
  • Gözde Eceoğlu ile Çocuk Resim Atölyesi
  • 18.00-20.00 Columbia PFG ev sahipliğinde Alavya Otel Şefi Hüseyin Pancar
    lezzetleri eşliğinde "Yavuz Darıdere Jazz Band" ile Happy Hour

16 Eylül Pazar

  • 11.00-17.00 Murat Bildirici ile Ahşap Balık Boyama Atölyesi
  • 11.00-17.00 TED İzmir Koleji “Deniz ve Sahil Atıkları Çocuklarımızın Ellerinde
  • Sanata Dönüşüyor”
  • Gözde Eceoğlu ile Çocuk Resim Atölyesi
  • 13.00-13.45 Ayçe Bükülmeyen “ Ezber Bozan Kızlar” kitap söyleşisi
  • 14.30-16.00 Mini Balıkçılar Turnuvası
  • 15.00-15.45 Ömür Sabuncuoğlu “ Onlar’ın Öyküsü “ kitap söyleşisi
  • 16.00-16.45 Nalan Miri Sözer “ Kim Tutar Seni Hayat 40’ta Başlar” kitap söyleşisi
  • 19.00 Hakem kararlarının açıklanması
  • 19.00 Alavya Otel Şefi Hüseyin Pancar lezzetleri ile Gala Yemeği
  • 19.00-20.30 Cenk&Derya ile Canlı Müzik
  • 20.30 Ödül Töreni
  • 22.00 Single Fin Yellow’da “ Danna Leese “ ve DJ Serhan Sabanlar ile
    Kapanış Partisi

AYRICA

  • Alavya Mutfağı
  • Kuru Kahveci Mehmet Efendi
  • Alsancak Dostlar Fırını
  • Dondurmino tüm gün alanda bizlerle olacaklar…

Turnuva Kayıt

Alaçatı Big Fish ‘e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Kayıt tamamlamanıza yardımcı olabilecek bilgiler aşağıdadır. Sizi aramızda görmekten mutluluk duyacağımzı bilmenizi isteriz.


KayıtÜcreti :

2.500.-tl + %18 kdv

Son kayıttarihi

15.Ağustos.2018
*15.Ağustos tarihinden sonra yapılan geç kayıtlar için kayıt ücreti 3.000-tl + kdv'dir.

Kayıtücretikapsamı

13 Eylül - 18 Eylül tarihlerinde Port Alaçatı Marina'da tekne konaklaması, 4 yarışmacı hakkı, 4 ödül gecesi yemeği
*Ek yarışmacı ücreti 650.-tl+ kdv olup, kabulu tekne boyutuna bağlıdır.

Ödeme

Ertuğrul İçingir
Garanti Bankası Çeşme Şubesi-490
Hesap No : 490 - 6696739
Iban : TR95 0006 2000 4900 0006 6967 39
( ****Dekontta mutlaka tekne adı belirtiniz**** )

İptalŞartı

15 Ağustos tarihine kadar yapılan iptallerde, kayıt ücretinin %50'si, 1.Eylül' e kadar yapılan iptallerde kayıt ücretinin %25 iade edilir. 1.Eylül'den sonra yapılan iptallerde iade yapılamaz.

GerekliBilgiler

Tonilato belgesi
Denize elverişlilik belgesi
Kaptan ehliyeti
Sigorta (Teknelerin sigorta poliçesi olmak zorundadır. “IYC-Institute Yacht Clause” veya benzeri gibi madde içerip, doğrudan ve/veya dolaylı üçüncü şahıs zararlarını da kapsamalıdır)

Önemli Not

Önemli Not Turnuva 80 tekne ile sınırlı olduğundan, kayıtların konfirme edilmesi kayıt ücretinin ödenmesinden ve gerekli evrakın organizasyona ulaştırılmasından sonra yapılacaktır.

Organizasyon öncesi ve sırasında bilgi akışını düzgün şekilde sağlayabilmek ve turnuva günü kayıt işlemleri sırasında sizleri bekletmemek için, zorunlu olan tüm alanlar doldurulmadan kayıt işlemi tamamlanamamaktadır.

*Kayıt tamamlayabilmek için en az 2 katılımcının bilgileri tam olarak girilmelidir. *Diğer katılımcıların bilgilerinin komiteye 1.Eylül’e kadar ulaştırılması tekne sorumluluğundadır. Bu bilgiler doğrultusunda yaka kartları ve kayıt işlemleri yapılabilmektedir.


Ödüller & Sonuçlar

Kategoriler

Kazanan Ekip

Organizasyon Ödülü

En Büyük Balık - Akış

FİDATO – 305 Kg Blue Fin

Cemal Mert Bigali

Feridun Bigali

Ahmet Atay

İpek Bigalı

4000.-tl

Biggest Catch 1 - Drifting

En Büyük Balık - Akış

BLUEFIN – 126 Kg Blue Fin Turgut Konukoğlu

Hasan Yazıcı

Yusuf Vanlı

Muhammet Şişman

Hilmi Akın

2000.-tl

Biggest Catch 2 - Drifting

En Büyük Balık - Akış

OLD SAILORS – 75,550Kg Blue Fin
Baran Vural

Ali Ulaş

İbrahim Ünal

Edip Çavuşoğlu

Harun Ertekin

1000.-tl

Biggest Catch 3 – Drifting

En Fazla Yakala Bırak - Akış

BARBAROSSA - 150cm155cm-130cm Blue Fin
Bülent Delican

Uğur Berke Delican

Dilek Delican

İrem Naz Delican

Ali Selçuk Sayılgan

4000.-tl

Overal Catch & Release - Drifting

En Büyük Yakala Bırak - Akış

APNEA FISHING – 200CM Blue Fin
Ediz Dülger

Bora Kulnar

Lütfü Kansu

2000.-tl

Biggest Catch & Release – Drifting

En Fazla Balık - Sırtı

ZECE – 11.800kg Zargana Azmanı

Refik Pınar

Mehmet Ozsaruhan

Ahmet Ekler

Efe Kuyumcu

3000.-tl

Overall - Trolling

Yılın Balıkçısı / Angler of the Year

EMRE YÖREK

Bayan Ödülü/ Top Lady Angler

SELMUŞ – 1m buyunda Zargana Azmanı Catch&Release
MÜGE ÖZDEMİR

Çoçuk Ödülü / Junior Prize

BİG BLUE
Can Ayaz Özer

COLUMBIA PFG ALAÇATI BIG FISH 2017 TURNUVA SONUÇLARI

Kurallar

Sponsorlarımız

ANA SPONSOR


GOLD SPONSORLAR


SİLVER SPONSORLAR

#
#


İLETİŞİM SPONSORU


HİZMET SPONSORLARIMIZ


EXPO


KONAKLAMA DESTEĞİ VEREN OTELLER

Fotoğraflar

Video

Turnuvalar