Columbia PFG İle Denize Açılmaya Hazır Mısınız?

Columbia PFG İle Denize Açılmaya Hazır Mısınız?

Devrim yaratan teknolojileri şık tasarımlarla birleştirerek outdoor ve spor giyime yeni bir soluk kazandıran Columbia ile denize de kaliteli ve fonksiyonel çözümleri taşıyın.

Denizde sınırları zorlayanlara özel hazırlanan Columbia PFG koleksiyonunda yer alan gömlekten pantolona, şapkadan ayakkabıya kadar tüm ürünler sportif balıkçılığa ilgi duyanların performansını artıracak teknolojilerle geliştirildi.

Titizlikle Düşünülmüş Detaylar

İster profesyonel balık tutun ister bütün gününüzü suda geçirin Columbia PFG, size konforlu ve kullanışlı ürünler sağlıyor.

Columbia PFG ürünlerindeki terin hızlı soğumasını sağlayan havalandırma kanalları, yoğun aktivite sırasında sürtünmeden dolayı aşınmayı engelleyen güçlendirilmiş parçalar, kanca, iğne ve misina gibi balıkçılık materyallerine hızlı ulaşmanızı sağlayacak farklı boyutlarda cepler ve yardımcı elemanları, olta kamışının kaymasını engelleyen cırtcırtlı köprü, eteklerde konumlandırılmış gözlük silme bezi gibi fonksiyonel çözümlerle engin denizleri keşfederken doğru kıyafet tercih ettiğinizden emin olabilirsiniz.

ALAÇATI’NIN RÜZGARİ VE GÜNEŞİ İÇİN BİRAZ TEKNOLOJİYE NE DERSİNİZ?

Columbia PFG ürünleri, denizde karşılaştığınız zorlu koşullara sizi hazırlıyor.

Denize açıldığınızda da güneşin keyfini çıkarmanız için tasarlanan Columbia PFG ürünleri, UVA ve UVB ışınlarına karşı korumalı Omni-Shade® teknolojisiyle sizi güneş yanığından ve uzun dönemli cilt hasarından korur. 30, 40 ve 50+ olarak farklı seviyelerde koruma sağlayan Columbia PFG ürünleri Cilt Kanseri Vakfı tarafından onaylanmıştır.

Aktivite sırasında terlemeye akıllı çözüm sunan Omni-Freeze® Zero, kıyafetin sıcaklığını düşürmek için sizin sıcaklığınızı kullanır. Omni-Freeze® Zero teknolojine sahip ürünlerin içerdiği soğutma halkaları, terin emicilik süresi hızlandırarak size terlemenin en serin yolunu sunar.

Sportif balıkçıların çok sevdiği teknoloji Omni-Shield Blood ‘N Guts® ile lekeler denizde kalıyor. Bu teknoloji sayesinde sıvı ve lekeler kumaş üzerinde tanecikler oluşturur ve kaydırılarak uzaklaştırılır. Havadar kumaşlı, şık görünümlü ve uzun ömürlü Columbia PFG ürünleriyle artık balık tutmak çok daha temiz.

Büyük balığı tutmak için hareketli olmak ve ayaklardan güç almak gerekir. Darbele emici ve hafif Techlite® teknolojisiyle çabukluğun performansınızı arttırmasına izin verirken Omni-Grip® teknolojili ürünler ile teknede güçlü olun.

Columbia PFG sadece bir giysi değil, deniz tutkunlarının yaşam tarzı!

Daha fazlasını keşfetmek için tıklayın.