ODYSSEY BATTERY - Güce İhtiyacınız Olduğunda!
Zorlu hava ve deniz koşullarıyla uğraşırken ve sınırlarınızı zorlarken, teknenizde sorun istemeyeceğiniz ekipmanların başında şüphesiz akünüz gelir. Peki akünüze ne kadar güveniyorsunuz?
#


Denizin ortasında, açıkta dalgalarla boğuşurken veya sessiz sakin bir koyda dinlenirken; büyük balığın peşinde mücadele ederken veya sürülerin peşinde sürüklenirken…

Yepyeni bir plaka teknolojisi ile karşınıza gelen Odyssey aküleri ile suyun üzerinde her zaman hazır ve güvende olun.

TPPL (Ince Plaka Saf Kurşun) Teknolojisi

Bazı aküler yüksek marş akımları verir, bazıları ise usun yıllar kullanılabilir. ODYSSEY BATTERY bu iki teknolojiyi bünyesinde buluşturuyor, nasıl mı ?

Odyssey, kalsiyum bileşenli geleneksel akülerin yerine 99,99% saflıkta kurşundan oluşan yapısı sayesinde, sıcaklığa ve vibrasyona karşı daha yüksek dirençlidir. BU sebeple marin uygulamalarda 10 yıl hizmet ömrü öngörülmektedir. Geleneksel akülere göre daha ince plakaları olması sebebi ile aynı hacimdeki aküye daha çok plaka içermekte ve böylece çok daha fazla aktif yüzey alanı sağlamaktadır. Ayrıca çok düşük iç direnci sayesinde akünüzü çok hızlı ve ara ara şarj ederek 4-6 saatte dolu hale getirebilirsiniz.

Odyssey akünüzle

  • Çok yüksek ve sürekli marş akımı
  • Sürekli hizmete hazır rezerv kapasite
  • Hızlı (4-6 saatte tam) şarj olabilme özelliği
  • Çok uzun kullanım ömrü ve kesintisiz kullanıma sahip olursunuz.

Diğer Avantajları

Odyssey akülerle, 10 yıla kadar servis ömrü ile para, zaman ve emek tasarruf edebilirsiniz. Geleneksel akülere göre 70% daha fazla döngü sayısı ile uzun süreli yolculuklarınızda stabil akü voltajına sahip olabilir, arıza veya kesintiler yaşamazsınız. Uzun raf ömrü sayesinde sezon sonunda şarj ettiğiniz akünüzü, sonraki sezona kadar bakım yapmadan ve kapasite kaybetmeden kullanabilirsiniz. isterseniz yedek akünüzü uygun koşullarda 2 yıla rafta saklayabilirsiniz. -40C ile +60C gibi ekstrem sıcaklıklarda akünüzü güvenle kullanabilir ve yüksek performans elde edebilirsiniz. VRLA bakımsız yapısı sayesinde herhangi bir su ilave veya bakım yapmaksızın akülerinizi uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Daha fazlası için http://www.odysseybattery.com/