Program

Aşağıdaki program muhtemel hava şartlarına göre değişiklik gösterebilecek şekilde hazırlanmıştır. Toplam turnuva günü 4 gün olup, 2 gün doğru hava koşullarında balık avlanabilme esasına göre öngörülmüştür. Organizasyon komitesi, aşağıda detayları görülen programda esnek davranma hakkına sahiptir. Kesinleşmiş program, turnuvadan 1 hafta önce, turnuva web sitesinde yayınlanacak ve aynı zamanda mail ile tüm katılımcılar ve sponsorlara bildirilecektir.

TURNUVA PROGRAMI

13 Eylül Perembe

  • 09.00-17.00 Tekne ve ekiplerin Marina’ya yerleşmesi
  • 11.00-20.00 Expo Dükkanlarının Açılışı

14 Eylül Cuma

  • 09.00-15.00 Tekne ve ekiplerin girişi Marina’ya yerleşmesi
  • 10.00-17.00 Yarıma kayıtları
  • 17.00-19.00 Yarıma kurallarının ve yarışma alanının tanıtılacağı ‘Skippers Meeting’

15 Eylül Cumartesi

  • 05.45-07.15 “Alsancak Dostlar Fırını” ve “Kuru Kahveci Mehmet Efendi” ile
    Rastgelsin Kahvaltısı
  • 07.00 Teknelerin startı
  • 15.30 Oltaların sudan çıkarılması
  • 17.00 Balıkların tartıya son teslim saati
  • 18.00 Hakem kararlarının açıklanması
  • 18.00-20.00 Columbia PFG ev sahipliğinde Alavya Otel Şefi Hüseyin Pancar
    lezzetleri eşliğinde "Yavuz Darıdere Jazz Band" ile Happy Hour

16 Eylül Pazar

  • 05.45-07.15 “Alsancak Dostlar Fırını” ve “Kuru Kahveci Mehmet Efendi” ile
    Rastgelsin Kahvaltısı
  • 07.00 Teknelerin startı
  • 15.30 Oltaların sudan çıkarılması
  • 17.00 Balıkların tartıya son teslim saati
  • 18.00-20.00 Dj Performansı
  • 19.00 Hakem kararlarının açıklanması
  • 19.00 Single Fin Yellow’da Alavya Otel Şefi Hüseyin Pancar lezzetleri ile
    Gala Yemeği
  • 19.00-20.30 Cenk&Derya ile Canlı Müzik
  • 20.30 Ödül Töreni
  • 22.00 Single Fin Yellow’da “ Danna Leese “ ve DJ Serhan Sabanlar ile
    Kapanış Partisi

TURNUVA ETKİNLİKLERİ

13 Eylül Perşembe

  • 11.00-20.00 Expo Dükkanları Açılışı

15 Eylül Cumartesi

  • 11.00-17.00 Murat Bildirici ile Ahşap Balık Boyama Atölyesi
  • 11.00-17.00 TED İzmir Koleji “Deniz ve Sahil Atıkları Çocuklarımızın Ellerinde
    Sanata Dönüşüyor”
  • Gözde Eceoğlu ile Çocuk Resim Atölyesi
  • 18.00-20.00 Columbia PFG ev sahipliğinde Alavya Otel Şefi Hüseyin Pancar
    lezzetleri eşliğinde "Yavuz Darıdere Jazz Band" ile Happy Hour

16 Eylül Pazar

  • 11.00-17.00 Murat Bildirici ile Ahşap Balık Boyama Atölyesi
  • 11.00-17.00 TED İzmir Koleji “Deniz ve Sahil Atıkları Çocuklarımızın Ellerinde
  • Sanata Dönüşüyor”
  • Gözde Eceoğlu ile Çocuk Resim Atölyesi
  • 13.00-13.45 Ayçe Bükülmeyen “ Ezber Bozan Kızlar” kitap söyleşisi
  • 14.30-16.00 Mini Balıkçılar Turnuvası
  • 15.00-15.45 Ömür Sabuncuoğlu “ Onlar’ın Öyküsü “ kitap söyleşisi
  • 16.00-16.45 Nalan Miri Sözer “ Kim Tutar Seni Hayat 40’ta Başlar” kitap söyleşisi
  • 19.00 Hakem kararlarının açıklanması
  • 19.00 Alavya Otel Şefi Hüseyin Pancar lezzetleri ile Gala Yemeği
  • 19.00-20.30 Cenk&Derya ile Canlı Müzik
  • 20.30 Ödül Töreni
  • 22.00 Single Fin Yellow’da “ Danna Leese “ ve DJ Serhan Sabanlar ile
    Kapanış Partisi

AYRICA

  • Alavya Mutfağı
  • Kuru Kahveci Mehmet Efendi
  • Alsancak Dostlar Fırını
  • Dondurmino tüm gün alanda bizlerle olacaklar…