Program

Aşağıdaki program muhtemel hava şartlarına göre değişiklik gösterebilecek şekilde hazırlanmıştır. Toplam turnuva günü 4 gün olup, 2 gün doğru hava koşullarında balık avlanabilme esasına göre öngörülmüştür. Organizasyon komitesi, aşağıda detayları görülen programda esnek davranma hakkına sahiptir. Kesinleşmiş program, turnuvadan 1 hafta önce, turnuva web sitesinde yayınlanacak ve aynı zamanda mail ile tüm katılımcılar ve sponsorlara bildirilecektir.

TURNUVA PROGRAMI

14 Eylül Perşembe

  • 09.00-17.00 Tekne ve ekiplerin Marina’ya yerleşmesi

15 Eylül Cuma

  • 09.00-15.00 Tekne ve ekiplerin girişi Marina’ya yerleşmesi
  • 10.00-17.00 Yarışma kayıtları
  • 17.00-19.00 Yarışma kurallarının ve yarışma alanının tanıtılacağı ‘Skippers Meeting’

16 Eylül Cumartesi

  • Rastgelsin Kahvaltısı
  • 07.30 Teknelerin startı
  • 15.30 Oltaların sudan çıkarılması
  • 17.00 Balıkların tartıya son teslim saati
  • 18.00 Hakem kararlarının açıklanması
  • 18.00-20.00 Jabbar ile Columbia PFG ev sahipliğinde Happy Hour
  • 18.00-20.00 Alaçatı Lezzetleri

17 Eylül Pazar

  • Rastgelsin Kahvaltısı
  • 07.00 Teknelerin startı
  • 15.30 Oltaların sudan çıkarılması
  • 17.00 Balıkların tartıya son teslim saati
  • 18.00-20.00 Canlı müzik performansı
  • 19.00 Single Fin Yellow’da Şef Sedat Arslan lezzetleri ile Gala Yemeği
  • 20.30 Single Fin Yellow’da Ödül Töreni
  • 22.00 Kapanış Partisi, Türk Telekom Prime ile ‘Emir Ersoy&Projecto Cubano’


TURNUVA ETKİNLİKLERİ

16 Eylül Cumartesi

  • 11.00-17.00 Murat Bildirici ile Ahşap Balık Boyama Atölyesi
  • 13.00-14.00 Alaçatı Big Fish ‘Alaçatı Lezzetleri Yemek Atölyesi’- 1
    Babushka Restaurant Şefi Olga İrez
  • 14.30-15.30 Alaçatı Big Fish ‘Alaçatı Lezzetleri Yemek Atölyesi’-2
    Ferdi Baba Restaurant Şefi Murat Tabak
  • 14.00-17.00 Türkiye'nin önde gelen ilk Graffiti sanatçılarından Gölge Artizm
    tarafından 9 adet tuval üzerinde aynı anda canlı ve doğaçlama
    olarak uygulanacak, Graffiti performansı
  • 18.00-20.00 Jabbar ile Columbia PFG ev sahipliğinde Happy Hour
  • 18.00-20.00 Alaçatı Lezzetleri

17 Eylül Pazar

  • 11.00-17.00 Murat Bildirici ile Ahşap Balık Boyama Atölyesi
  • 13.00-13.45 Alaçatı Big Fish ‘Alaçatı Lezzetleri Yemek Atölyesi’-1
    Avrasya Restaurant Şefi Mustafa Dumanlıdağ
  • 13.45-14.30 Alaçatı Big Fish ‘Alaçatı Lezzetleri Yemek Atölyesi’-2
    İnsula Restaurant Şefi Dilek Yetkiner
  • 14.00-17.00 Türkiye'nin önde gelen ilk Graffiti sanatçılarından Gölge Artizm
    tarafından 9 adet tuval üzerinde aynı anda canlı ve doğaçlama
    olarak uygulanacak, Graffiti performansı
  • 15.30-17.00 Mini Balıkçılar Turnuvası
  • 18.00-20.00 Derya-Cenk canlı müzik performansı
  • 19.00 Hakem kararlarının açıklanması
  • 19.00 Single Fin Yellow’da Şef Sedat Arslan lezzetleri ile Gala Yemeği
  • 20.30 Single Fin Yellow’da Ödül Töreni
  • 22.00 Kapanış Partisi, Türk Telekom Prime ile ‘Emir Ersoy & Projecto Cubano’


AYRICA

  • Single Fin Yellow
  • Manivela Coffee Truck
  • Symrnia Boyoz
  • Alavya Pastahane
  • Pernigotti ve Zumasol lezzetleri ile tüm gün alanda bizlerle olacaklar…

*Önemli Not: Hava koşullarının gerektirdiği durumda, teknelere, en geç 3 gün öncesinden haber vererek, Marinaya tüm girişler 14 Eylül Perşembe’ye kaydırılıp,15 Eylül Cuma turnuvanın ilk günü olarak kabul edilebilir.