2017 Turnuva

Katılımcı Listesi & Ekipler

Program

Aşağıdaki program muhtemel hava şartlarına göre değişiklik gösterebilecek şekilde hazırlanmıştır. Toplam turnuva günü 4 gün olup, 2 gün doğru hava koşullarında balık avlanabilme esasına göre öngörülmüştür. Organizasyon komitesi, aşağıda detayları görülen programda esnek davranma hakkına sahiptir. Kesinleşmiş program, turnuvadan 1 hafta önce, turnuva web sitesinde yayınlanacak ve aynı zamanda mail ile tüm katılımcılar ve sponsorlara bildirilecektir.

TURNUVA PROGRAMI

14 Eylül Perşembe

  • 09.00-17.00 Tekne ve ekiplerin Marina’ya yerleşmesi

15 Eylül Cuma

  • 09.00-15.00 Tekne ve ekiplerin girişi Marina’ya yerleşmesi
  • 10.00-17.00 Yarışma kayıtları
  • 17.00-19.00 Yarışma kurallarının ve yarışma alanının tanıtılacağı ‘Skippers Meeting’

16 Eylül Cumartesi

  • Rastgelsin Kahvaltısı
  • 07.30 Teknelerin startı
  • 15.30 Oltaların sudan çıkarılması
  • 17.00 Balıkların tartıya son teslim saati
  • 18.00 Hakem kararlarının açıklanması
  • 18.00-20.00 Jabbar ile Columbia PFG ev sahipliğinde Happy Hour
  • 18.00-20.00 Alaçatı Lezzetleri

17 Eylül Pazar

  • Rastgelsin Kahvaltısı
  • 07.00 Teknelerin startı
  • 15.30 Oltaların sudan çıkarılması
  • 17.00 Balıkların tartıya son teslim saati
  • 18.00-20.00 Canlı müzik performansı
  • 19.00 Single Fin Yellow’da Şef Sedat Arslan lezzetleri ile Gala Yemeği
  • 20.30 Single Fin Yellow’da Ödül Töreni
  • 22.00 Kapanış Partisi, Türk Telekom Prime ile ‘Emir Ersoy&Projecto Cubano’


TURNUVA ETKİNLİKLERİ

16 Eylül Cumartesi

  • 11.00-17.00 Murat Bildirici ile Ahşap Balık Boyama Atölyesi
  • 13.00-14.00 Alaçatı Big Fish ‘Alaçatı Lezzetleri Yemek Atölyesi’- 1
    Babushka Restaurant Şefi Olga İrez
  • 14.30-15.30 Alaçatı Big Fish ‘Alaçatı Lezzetleri Yemek Atölyesi’-2
    Ferdi Baba Restaurant Şefi Murat Tabak
  • 14.00-17.00 Türkiye'nin önde gelen ilk Graffiti sanatçılarından Gölge Artizm
    tarafından 9 adet tuval üzerinde aynı anda canlı ve doğaçlama
    olarak uygulanacak, Graffiti performansı
  • 18.00-20.00 Jabbar ile Columbia PFG ev sahipliğinde Happy Hour
  • 18.00-20.00 Alaçatı Lezzetleri

17 Eylül Pazar

  • 11.00-17.00 Murat Bildirici ile Ahşap Balık Boyama Atölyesi
  • 13.00-13.45 Alaçatı Big Fish ‘Alaçatı Lezzetleri Yemek Atölyesi’-1
    Avrasya Restaurant Şefi Mustafa Dumanlıdağ
  • 13.45-14.30 Alaçatı Big Fish ‘Alaçatı Lezzetleri Yemek Atölyesi’-2
    İnsula Restaurant Şefi Dilek Yetkiner
  • 14.00-17.00 Türkiye'nin önde gelen ilk Graffiti sanatçılarından Gölge Artizm
    tarafından 9 adet tuval üzerinde aynı anda canlı ve doğaçlama
    olarak uygulanacak, Graffiti performansı
  • 15.30-17.00 Mini Balıkçılar Turnuvası
  • 18.00-20.00 Derya-Cenk canlı müzik performansı
  • 19.00 Hakem kararlarının açıklanması
  • 19.00 Single Fin Yellow’da Şef Sedat Arslan lezzetleri ile Gala Yemeği
  • 20.30 Single Fin Yellow’da Ödül Töreni
  • 22.00 Kapanış Partisi, Türk Telekom Prime ile ‘Emir Ersoy & Projecto Cubano’


AYRICA

  • Single Fin Yellow
  • Manivela Coffee Truck
  • Symrnia Boyoz
  • Alavya Pastahane
  • Pernigotti ve Zumasol lezzetleri ile tüm gün alanda bizlerle olacaklar…

*Önemli Not: Hava koşullarının gerektirdiği durumda, teknelere, en geç 3 gün öncesinden haber vererek, Marinaya tüm girişler 14 Eylül Perşembe’ye kaydırılıp,15 Eylül Cuma turnuvanın ilk günü olarak kabul edilebilir.


Turnuva Kayıt

Alaçatı Big Fish ‘e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Kayıt tamamlamanıza yardımcı olabilecek bilgiler aşağıdadır. Sizi aramızda görmekten mutluluk duyacağımzı bilmenizi isteriz.


KayıtÜcreti :

2.000.-tl + %18 kdv

Son kayıttarihi

15.Ağustos.2017
*15.Ağustos tarihinden sonra yapılan geç kayıtlar için kayıt ücreti 2.400-tl + kdv'dir.

Kayıtücretikapsamı

13 Eylül - 18 Eylül tarihlerinde Port Alaçatı Marina'da tekne konaklaması, 4 yarışmacı hakkı, 4 ödül gecesi yemeği
*Ek yarışmacı ücreti 500.-tl olup, kabulu tekne boyutuna bağlıdır.

Ödeme

Ertuğrul İçingir
Garanti Bankası Çeşme Şubesi-490
Hesap No : 490 - 6696739
Iban : TR95 0006 2000 4900 0006 6967 39
( ****Dekontta mutlaka tekne adı belirtiniz**** )

İptalŞartı

15 Ağustos tarihine kadar yapılan iptallerde, kayıt ücretinin %50'si, 1.Eylül' e kadar yapılan iptallerde kayıt ücretinin %25 iade edilir. 1.Eylül'den sonra yapılan iptallerde iade yapılamaz.

GerekliBilgiler

Tonilato belgesi
Denize elverişlilik belgesi
Kaptan ehliyeti
Sigorta (Teknelerin sigorta poliçesi olmak zorundadır. “IYC-Institute Yacht Clause” veya benzeri gibi madde içerip, doğrudan ve/veya dolaylı üçüncü şahıs zararlarını da kapsamalıdır)

Önemli Not

Önemli Not Turnuva 80 tekne ile sınırlı olduğundan, kayıtların konfirme edilmesi kayıt ücretinin ödenmesinden ve gerekli evrakın organizasyona ulaştırılmasından sonra yapılacaktır.

Organizasyon öncesi ve sırasında bilgi akışını düzgün şekilde sağlayabilmek ve turnuva günü kayıt işlemleri sırasında sizleri bekletmemek için, zorunlu olan tüm alanlar doldurulmadan kayıt işlemi tamamlanamamaktadır.

*Kayıt tamamlayabilmek için en az 2 katılımcının bilgileri tam olarak girilmelidir. *Diğer katılımcıların bilgilerinin komiteye 1.Eylül’e kadar ulaştırılması tekne sorumluluğundadır. Bu bilgiler doğrultusunda yaka kartları ve kayıt işlemleri yapılabilmektedir.


Ödüller & Sonuçlar

COLUMBIA PFG ALAÇATI BIG FISH 2017 TURNUVA SONUÇLARI

Kategori

Ekip

Organizasyon Ödülü

Ödül Veren ve Sponsor Ödülleri

En Fazla Yakala Bırak/Overall Catch & Release
165cm Blue Fin

CES
Emre Yörek
Bahadır Özata
Erman Ayaydın
Ali Çiftçi

5000.-tl

Columbia Markası Türkiye Temsilcisi ve Gözalan Group Yönetim Ortağı
Sn.Kerem Gözalan

3000.-tl ödül çeki



En Büyük Balık /Biggest Catch 1.

99,6 Kg Orkinos – 183cm

BARACUDA
Erkut Soyak
Gökhan Çarmıklı
Murat Arslan
Burhan Çavuşoğlu
Tahir Uğur

5000.-tl

Çeşme Belediye Başkanı
Sn.Muhittin Dalgıç

&

Türk Telekom Sponsorluk ve Etkinlik Yönetiminden
Sn.Sezin Şeftalioğlu
Samsung 360 Camera




En Büyük Balık /Biggest Catch 2

80kg Blue Fin – 185cm

BLUE FIN
Turgut Konukoğlu
Hasan Yazıcı
Burak Parlak
Muhammet Şişman
Hilmi Akın
Emre Akın

3000.-tl

Port Alaçatı Yönetim Kurulu Üyesi
Sn.Kenan Suiçmez




En Büyük Balık /Biggest Catch 3

63,4kg Blue Fin – 175cm

SHAMU
Sinan Kuran
Osman Bulutlar
Bora Özer
Alptuğ Önal
Hüseyin Sönmez
Hakan Sıdalı

2000.-tl

Sn.Eyyüp Necimoğlu

En Büyük Yakala Bırak/Biggest Catch & Release
115cm Blue Fin

LORYMA
Timur Timuroğlu
Mehmet Okay
Ufuk Cangır
Ömer Karaosman
Tolga Eriş
Ahmet Okay

3000.-tl

Folkart Özel Ahşap Balık Ödülü

1.Jüri Özel Ödülü/Jury Special Prize
3,100gr Fangri

TIME OUT
Alp Kırşan
Cem Abbas
Mehmet Ormanlı
İmdat Yurtseven

2000.-tl

Ford Otosan adına
Sn.Talat İşçioğlu

Mustang Pikap

2.Jüri Özel Ödülü/Jury Special Prize
118cm Blue Fin

X-SHARK
Kerem Şengezer
Adnan Bigutay
Mehmet Enver Köse
Övün Bilem
Tolga Eğilmez

Çocuk Ödülü/ Junior Prize

SEXY FISH
Ceren Yağımlı


Kurallar

Sponsorlarımız

ANA SPONSOR


GOLD SPONSORLAR


SİLVER SPONSORLAR

#

#
#

İLETİŞİM SPONSORU


HİZMET SPONSORLARIMIZ

#
#

EXPO

#

KONAKLAMA DESTEĞİ VEREN OTELLER

#
#
#